İçeriğe geç

Arnavutköy Kurye

Arnavutköy Kurye
Arnavutköy Kurye

Firmamız Arnavutköy kurye olarak 7/24 hizmet vermektedir. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri haline gelen sektörümüz, pek çok iş kolu tarafından kullanılmaktadır. İşletmeler, kurumlar, hukuk büroları, bankalar vb. gibi akla gelebilecek her işveren kurye hizmetinin avantajlarından istifade etmektedir.

Verdiğimiz hızlı teslimat, en üst seviyede tuttuğumuz güvenlik önlemleri ile semtler arasında gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetleri, müşterilerimizin memnuniyeti ile son bulur. Zaten firmamızın en fazla önem verdiği unsur müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Bütün ekibimiz bunun için titizlikle çalışır.

Arnavutköy kurye ekibimiz, aldığı gönderileri en iyi paketleme sistemiyle gün içinde müşterimizin istediği hızda teslimat yapar. Kuryelerimiz İstanbul’un yoğun trafiğinde motosiklet kullanmak için tecrübeli ve dayanıklıdır. Yoğun tempoda hizmet veren kuryelerimiz, en iyi hizmeti verebilmek için özveriyle çalışmaktadır.

Donanımlı motosikletlerimiz, tecrübeli kuryelerimizle bir araya gelince süratli bir hizmetin ortaya çıkmaması kaçınılmazdır. Kuryelerimiz hizmet verdikleri bölgeyi çok iyi tanır. Bunun yanında kullandığımız hızlı rotasyon bilgisi ve kurum içindeki personellerimizin yönlendirmesiyle en hızlı teslimatlar gerçekleşir.

Arnavutköy Kurye Hizmeti

Arnavutköy kurye ekibimiz yasal prosedüre uygun olan bütün gönderileri kabul ederek özenli bir taşıma gerçekleştirir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olan gönderilerin ortak noktası bizim gösterdiğimiz özendir.

Kimi zaman imzalanacak acil bir belge kimi zaman özel bir gün hediyesi, kimi zaman bir teknolojik alet kimi zaman bir firmanın ürettiği ilk prototip teslim ederiz. Taşıdığımız ürünler birbirinden farklı çeşitlilikte ve ölçüde de olsa hizmet anlayışımız değişmez. Her bir gönderi bizim için değerlidir. Aynı özenle ve dikkatle teslimat gerçekleştiririz.

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet yanında uygun maliyetlerle de yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Ekonomik olarak en düşük maliyetlerle taşıma sağlıyoruz. Fiyatlarımızı etkileyen bazı unsurlar da hesaplamaya dahil edilerek müşterilerimizin ödeyebileceği miktar açığa çıkıyor.

  • Müşterimizin göndereceği paketin boyutu
  • Müşterimizin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafe
  • Müşterimizin teslimat için seçtiği hız
  • Müşterimizin tercih ettiği teslimat saati

Sıraladığımız bu unsurlar da hesaplamalara dâhil edilir ve her müşterimiz talep ettiği hizmet kadarının ödemesini gerçekleştirir.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×