İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye işletmesi olarak vermiş olduğunuz siparişlerden anlık güncellenen teknolojik sistemlerimiz sayesinde anlık olarak haberdar olmaktayız. Hazır hale getirilmiş olan siparişleriniz tecrübeli kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve teker teker kontrol edilerek eksiksiz olduğundan emin olunmaktadır. Daha sonra tecrübeli kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ışığında dikkatli ve titiz bir şekilde motorlara yerleştirilmektedir. Daha sonra adreslerinize giden en doğru güzergâh belirlenerek siparişleriniz yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın şoförlük yetenekleri sayesinde en kısa sürede siparişleriniz adreslerinize getirilmekte ve sipariş verme aşamasında tercih etmiş olduğunuz teslimat yöntemi ile sizlere teslim edilmektedir.

Beyoğlu kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarına çok büyük önem ve özen göstermekteyiz. Bu önem ve özen ışığında elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin memnun kalacağınız şekilde hizmet sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak kurye elemanlarımızın işe alımları aşamasında birçok sınav ve testler yapmakta ve bu testlerden başarılı olan elemanları işe almaktayız. Ayrıca işe alımları gerçekleştirilen elemanlarımıza ilk bir ayda sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye hizmetinde en çok kullanılan materyalin motorlar olduğunu çok iyi bilmekte ve bu bilinç sayesinde motorlarımıza çok büyük özen göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımızı satın alma aşamasında uzun süren araştırmalar yapmaktayız. Bu araştırmalar neticesinde manevra kabiliyeti fazla olan ve motor gücü kuvvetli olan motorları tercih ederek sizlere sunulan hizmetin çok daha kaliteli hale gelmesini amaçlamaktayız.

Beyoğlu kurye işletmesi olarak internet üzerinden verdiğiniz siparişlerin sizlere teslimatı aşamasında birçok seçeneği sizlere sunmakta ve uygunluk durumlarınıza göre herhangi birini seçebilme imkânı sunmaktayız. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat gibi yöntemler arasından kendinize en uygun olana seçebilir ve siparişlerinizi o yöntem ile teslim alabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde müşterilerimiz hiç rahatlarını bozmadan siparişlerini teslim alabilirler.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×