İçeriğe geç

Silivri Kurye

Silivri Kurye
Silivri Kurye

Her türlü kargo materyalleri ve önemli evrakların gün içerisinde oldukça etkin bir şekilde taşınmasına olanak tanımakta olan kurye hizmetleri, global klasmanda da oldukça kritik bir öneme sahiptir. Yetkin seviyede hizmet sunan firmalarca hayata geçirilmekte olan kurye hizmet seçenekleri, gün içerisinde oldukça geniş kitlelere hitap etmektedir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati gerçekleştirilmekte olan bu tip hizmetler, diğer kurye metotlarına nazaran çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesiyle de öne çıkmaktadır.

Herhangi bir kargo materyallerinin taşınması açısından oldukça önemli olan kurye hizmet seçenekleri, pek çok çeşitli ürünlerin A noktasından B noktasına taşınması olarak öne çıkmaktadır. Profesyonel seviye temel kurye hizmetleri ve direkt genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkan İstanbul Motorlu Kurye markamız da bu alanda en çok tercih edilen işletmelerin başında yer almaktadır. Kendi sektöründe nitelikli ve yetkin seviyede çalışmaları ile öne çıkan firmamız, Silivri kurye alanında tecrübeli teknik ekip personeline de sahip olması ile tercih edilmektedir.

Silivri Kurye Hizmeti

Dünyanın pek çok çeşitli lokasyonlarında olduğu gibi ülkemizde de oldukça önemli bir yere sahip olan motor kurye işleri, teknolojik standartlar neticesinde sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmektedir. Motorlu kurye çalışmaları alanında oldukça profesyonel seviye hizmet seçenekleri ile öne çıkan İstanbul Motorlu Kurye firmamız da bu alanda oldukça seçkin içerikli bir hizmet portföyüne sahip olması ile tercih edilmektedir.

Silivri kurye hizmetlerinde haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmeti sunmakta olan İstanbul Motorlu Kurye markamız, oldukça seçkin bir müşteri portföyüne de sahiptir. Pek çok çeşitli modern iletişim kanallarını da işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan İstanbul Motorlu Kurye markamız, direkt hizmet odaklı kurye çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. İşletmemizin Silivri kurye alanında çeşitli hizmet olanaklarına;

  • Firma internet web sitemiz,
  • GSM telefon numaramız veya
  • Elektronik posta adresimiz üzerinden anında erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×