İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmak amacıyla her zaman kaliteli, deneyimli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet içerisinde birçok özellik bulunmaktadır. Yüksek modelli motorlar, deneyimli elemanlar, uygun fiyatlar, teknolojik sistemler bu özelliklerin en başında gelmektedir. Yüksek modelli motorların manevra kabiliyetleri sayesinde trafik sorununu kolay bir şekilde halletmekteyiz. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti her zaman müşterilerimizi memnun etmektedir.

Beylikdüzü kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenilir olmasına çok büyük önem göstermekte ve önem doğrultusunda motorlarımızı dizayn etmekte, elemanlarımıza düzenli aralıklar ile eğitimler vermekteyiz. Elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde siparişlerinizin motorlara yerleştirilmesi aşamasında ürün hassasiyetine göre sistemli bir şekilde yerleştirilmekte ve ürünleriniz hasar görmesinin önüne geçilmektedir. İşletme olarak ayrıca motorların ürün taşıma haznelerini yumuşak zeminler ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizi gelebilecek her türlü darbeye karşı koruma altına almaktayız.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetini günümüz piyasa koşullarına göre her zaman en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunma konusunda büyük çaba sarf etmekteyiz. Yaptığımız araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar ile müşterilerimizin maddi sıkıntı çekmeden gönüllerince hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra günün belli saatlerinde, özel günlerde ve düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almalarını sağlamaktayız.

Beylikdüzü kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti karşısında birçok ödeme yöntemi sunmakta ve bu ödeme yöntemleri sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Kapıda ödeme, internet üzerinden ödeme gibi yöntemler sayesinde müşterilerimiz gönüllerince hizmet alabilme imkanına sahip olmaktadırlar. İster kapıda nakit olarak ödeme yapabilir isterseniz de yine kapıda post cihazlarının yardımı ile ödeme yapabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×