İçeriğe geç

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye
Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olması adına bünyemizde birçok özellik bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmasını sağlamaktayız. İşletme olarak teknoloji kullanımına çok büyük önem gösteriyor olmamız bünyemizde bulunan özelliklerden bir tanesidir. Siz müşterilerimize sunduğumuz ödeme ve teslimat seçenekleri de diğer bir özellik olarak bünyemizde bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bünyemizde çalışan profesyonel elemanlar, yüksek modelli motorlar, siz müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlar, kullanılan navigasyon sistemleri de diğer özellikler arasında yer almakta ve sunduğumuz kurye hizmetinin kalitesini artıran etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadırlar. Sizler de bu özellikler ışığında kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Büyükçekmece kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında teknoloji kullanımına çok büyük önem göstermekteyiz. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta ve sizlerin zamandan tasarruf sağlayarak hızlı bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde internet sitemiz üzerinden siparişlerinizin tam olarak hangi konumda olduğu takip edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Büyükçekmece KuryeHizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi adına bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli olarak ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siparişleriniz en kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için de motorlarımızı satın alırken manevra kabiliyetlerini göz önünde bulundurmak suretiyle satın almaktayız. Bu manevra kabiliyetleri sayesinde sıkışan trafikten en kolay şekilde kurtulmalarını amaçlamaktayız.

Büyükçekmece kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok teslimat yöntemi sunmaktayız. Bu teslimat yöntemlerinden bir tanesi de temassız teslimat seçeneğidir. Temassız teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman siparişlerinizi adreslerinize getiren kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve oradan ayrıldığı zaman sizlere telefon ile aramak suretiyle haber vermektedir. Bu sayede hiç rahatını bozmadan siparişinizi temassız şekilde teslim alabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×