İçeriğe geç

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe Kurye
Sancaktepe Kurye

Sancaktepe kurye olarak hizmet verdiğimiz bütün semtlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşıyoruz. Müşterilerimiz dilediği saatte merkezimize ulaşabilir ve hizmet talep edebilir. 7/24 kesintisiz olarak çalışıyoruz. Hizmet bölgesine hâkim olan kuryelerimiz, İstanbul’un her köşesine her an gönderilerinizi taşır.

Taşıdığımız gönderiler farklı özelliklere sahiptir. Kimi gönderi bir firma için belge teslimi olabilir kimi gönderi de bireysel olarak bir hediye paketi içerebilir. Firmalardan semt sakinlerine bütün İstanbul’a hizmet taşıyoruz. Müşterilerimiz önceliğimiz olduğu için gönderileri de en özenli şekilde taşıyarak ulaşımını sağlıyoruz.

Sancaktepe kurye alanında hizmet veren personelimiz, çalıştığı alanda uzman bir ekipten oluşur. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, tecrübesiyle ve özenli çalışmalarıyla öncü firmalar arasında yer alır. Gerek donanım gerekse yazılım açısından kendisini yenileyerek hizmet ağını genişletmeye devam eder.

Kaliteli bir hizmet için unsurları belirler ve o unsurları sağlayarak hizmet vermeye devam eder. Yıllardır sektörde başarılı bir şekilde yer almasının sebebi budur. Müşterilerini önceleyerek standartların üzerinde bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, bunu başarmanın mutluluğu içindedir.

Sancaktepe Kurye Hizmeti

Sancaktepe kurye ekibimiz, müşterilerimizin gönderilerini en hızlı şekilde ulaştırır. Hız ve güvenilirlik bu işin olmazsa olmazlarındandır. O sebeple bu iki faktör üzerinden çalışmalarımıza yön veriyoruz. Kuryelerimiz müşterilerimizin istediği hızda ve saatte gönderileri taşıyarak zamanında teslimat yapar.

Her bir gönderinin güvenliğini üst düzeyde sağlayarak gizlilik ilkesiyle hareket eden kuryelerimiz, paketin sorumluluğunu en iyi şekilde taşır. Hasar veya yıpranma olmadan paketi sizden aldığı şekliyle teslimatı gerçekleştirir.

Firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürütürken verdiği hizmetlerden herkesin yararlanmasını arzu eder. Bu sebeple de maliyetleri de en uygun seviyede tutmaya gayret eder. Müşterilerine seçenekler sunarak hizmete göre fiyat aralıklarını belirler. Kullanılan unsurlar da hesaplamaya dâhil edilerek her müşterinin kendi talebine göre bir ücret oluşturulur.

  • Gönderinin mesafesi
  • Gönderinin boyutu
  • Gönderinin hızı

Bu ve benzer unsurlar her müşterinin kendi özelinde değişiklik gösterir. Dolasıyla hizmet bedeli de farklı olur.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×