İçeriğe geç

Şişli Kurye

Şişli Kurye
Şişli Kurye

Şişli kurye işletmesi olarak uzun yıllardan boyu hizmet sunmakta ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde sunulan hizmetin kalitesi her zaman en üst seviyelerde yer almakta ve siz müşterilerimizin takdirleri kazanılmaktadır. İşletme olarak müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı, hızlı, profesyonel ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmeti bu özellikler ile sunabilmek adına kaliteli motorlar, deneyimli elemanlar, güncel teknolojik sistemler kullanmaktayız. Tüm bu özellikler üzerinde çalışmalar yapmakta ve kaliteyi artırmak adına düzenli çalışmalar yapmaktayız.

Şişli kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olması ve bu hız sayesinde müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlaması adına çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız motorların manevra özellikle ve motor güçleri konusunda araştırmalar yapmak üzere motor alımları sağlamaktayız. Ayrıca bu motorları kullanacak olan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri alanında eğitimler vermekte ve trafik sorununu en kolay şekilde halledebilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler ve navigasyon kullanımı da hızlı hizmet konusunda çok büyük faydaları dokunmaktadır.

Şişli Kurye Hizmeti

İşletme olarak düzenli aralıklar ile yaptığımız hesaplamalar sayesinde siz değerli müşterilerimize her zaman piyasa koşullarına göre çok uygun fiyatlar sunmakta ve sizlerin gönül rahatlığı ile hizmet alabileniz sağlanmaktadır. Kurye sektöründe uygun fiyatlar ortaya çıkarıyor olmak müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak anlamına gelmektedir. Çünkü yaptığımız araştırmalar sonucunda müşterilerimizin kurye hizmeti alma aşamasında beklentileri arasında uygun fiyatlar da bulunduğunu tespit etmiş bulunmaktayız.

Şişli kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok iletişim kanalları sağlamakta ve bu iletişim kanalları sayesinde her türlü sorununuza çözüm bulabilmeniz sağlanmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden canlı yardım, santral ve sekreter elemanlarımız ile telefon görüşmeler ve WhatsApp üzerinden canlı destek kanallarımız bulunmakta ve bu kanallardan herhangi birinin yardımı ile anlık olarak tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İşletme olarak iletişim konusuna yıllardan bu yana ayrı bir önem göstermekteyiz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×