İçeriğe geç

Sarıyer Kurye

Sarıyer Kurye
Sarıyer Kurye

Günümüzde en seçkin teknik hizmetlerinin başında gelmekte olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli sektörler bünyesinde de hayata geçirilmektedir. Güncel olarak en aktif şekilde kullanılan ve diğer kurye hizmetlerine nazaran çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi ile öne çıkan motorlu kurye çalışmaları da bu alanda oldukça popülerdir. Ülkemiz olan Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip kenti olan İstanbul da motor kurye hizmetlerinde oldukça kritik bir konumda kendisine yer bulmaktadır. Sarıyer ilçesi de İstanbul şehrinin motosikletli kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen bölgelerinin başında gelmektedir.

İstanbul kentinin Avrupa Yakası’nda yer alan Sarıyer ilçesi, özellikle motor kurye hizmetleri hususunda da sektör bünyesinde oldukça popüler bir lokasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel olarak Sarıyer kurye hizmetlerinde kendi sektöründe öncü işletmelerden olan İstanbul Motorlu Kurye firmamız, kendi alanında yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Modernize ve yenilikçi seviyede motorlu kurye hizmet standartları ile öne çıkan firmamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de çok önem vermektedir.

Sarıyer Kurye Hizmeti

Özel olarak Sarıyer kurye hizmetlerinde sektörünün yükselen marka değeri olan öne çıkan İstanbul Motorlu Kurye firmamız, kendi alanında yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. En son model ve birinci sınıf kalitede kurye araç filosu ile çalışmalarına devam etmekte olan markamız, haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz çapta hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Spesifik olarak Sarıyer kurye hizmetleri alanında kendi sektöründe yükselen marka değeri olarak hizmetlerini sürdürmekte olan İstanbul Motorlu Kurye firmamız, global kalite standartlarında da alanında örnek işletmeler arasında yer almaktadır. Uluslararası hizmet ve kalite standartları ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen markaların başında gelen işletmemiz, pek çok çeşitli kurumsal iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde; firma web sitemiz, GSM telefon numaramız veya e-posta adresimiz aracılığı ile bizlere anında erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×