İçeriğe geç

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye
Bakırköy Kurye

Kargoculuk bir hizmet sektörüdür. Hizmet sektöründe ise müşterilerin mutluluğu her zaman önemsenmektedir. Müşterinin beklentisi kargosunu zamanında ve herhangi bir sorun yaşamadan teslim alabilmektir. Bu sebeple güvenebileceği bir firma ile anlaşmak en doğal hakkıdır.

Bakırköy kurye hizmeti sunan İstanbul Motorlu Kurye firması olarak bu konuda en hızlı ulaşım için tamamen kurye sistemine geçerek hızlı teslimatın öncüsü olmayı hedefledik. Sektörde öncü firmalar arasında yer almak için hizmette çalışan kişilerin eğitimini ve tercih ettiğimiz araçlarımızın kalitesini ön planda tuttuk. En iyi hizmeti sunabilmek için en doğru ekibi kurarak kaliteli araçlarımızla güvenli teslimatın adresi olmuş durumdayız.

Gönderilerin teslim edilmesi hem alıcı hem de gönderici için çok önemlidir. Gönderilerin gönderinin güvenli bir şekilde teslim edileceğinin verdiği huzuru sağlamak konusunda en büyük görev kargo firmasına aittir. Firma olarak uzun senelerdir sektörde faaliyetlerimizi sürdürmekte olup Bakırköy kurye gönderileriniz son derece güvenli bir şekilde teslimata hazırlanmaktadır.

Alıcıya güvenle ve zamanında teslim edilmektedir. Bu sayede profesyonel bir teslimat işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olacaktır. Siz de gönderilerinizi daha güvenli bir şekilde alıcısına teslim etmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bakırköy Kurye Hizmeti

Şirketimiz için çok önemli olan trafik bilinci yüksek ve deneyimli sürücülerden oluşan Bakırköy kurye ekibimiz gün içerisinde teslim edilmesi gereken gönderilerinizi sizden alır ve onları gerekli güvenlik tedbirleri alarak teslim edilmesini istediğiniz adrese özenli bir şekilde taşır.

Motosiklet geçişi için uygun olan kestirme yolların, ara geçitlerin ve güzergahların ustası olan ekiplerimizin gönderilerinizi Bakırköy ilçe sınırları içerisinde trafik ile uğraşmadan hızlı bir şekilde aynı gün teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Çünkü motosikletlerimizin bakımları daima düzenli bir şekilde yapılmaktadır ve hepsi son modeldir. Bu yüzden size sürücülerimizin tecrübesi ve ustalığına yönelik verdiğimiz teminata ek olarak taşıma sırasında araçlarımızdan ötürü herhangi bir sorun ortaya çıkmayacağına dair de teminat veriyoruz. Bakırköy motorlu kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×