İçeriğe geç

Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye
Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye alanında hizmet vermekte ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve mutluluklarını sağlamaktayız. Vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz teknolojik sistemlerimiz sayesinde anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve bu sayede hızlı bir hizmet sunulması sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız sipariş verdiğiniz ürünleri teker teker kontrol ederek teslim almakta ve bu sayede eksik sipariş teslimatının önüne geçmektedirler. Kurye elemanlarımız siparişlerinizi sizlere teslim etme aşamasında sizlerin tercih ettiğiniz teslimat yöntemlerine her zaman sadık kalmak kaydıyla teslimatları yerine getirmektedirler.

Zeytinburnu kurye isimli işletme olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için tüm motorlarımızın bakımlarını zamanında yaptırmakta ve kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu özellikler sayesinde kurye hizmeti esnasında motorların arızalanma risklerini en aza indirmekte ve kurye elemanlarımızın aldıkları eğitimler sayesinde trafik sorununu kolaylık ile halledebilmeleri sağlanmaktadır.

Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok teslimat yöntemi sunmakta ve bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanını seçebilme imkânı sunmaktayız. Uygunluk durumlarınıza göre internet üzerinden sipariş verme aşamasında teslimat yöntemi seçmekte ve uygunluk durumlarınızı değiştirmeye gerek kalmadan tüm siparişlerinizi teslim alabilmektesiniz. Zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimat gibi yöntemler sayesinde müşterilerimizin her zaman takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Zeytinburnu kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile rahat ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilmelerini sağlayabilmek adına pek çok yöntemi bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan telesekreter elemanlarımızın sayısının fazla olmasından dolayı bizleri aradığınız zaman anında bağlantı kurabilirsiniz. İnternet adresimizi ziyaret ettiğiniz zaman canlı destek hattımızı görebilir ve oradan da anlık olarak bağlantı kurabilirsiniz. Bu iletişim bağlantıları sayesinde tüm sorunlarınızı bizlere aktarabilir ve bu sorunların çözümlerini hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×