İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal Kurye
Kartal Kurye

2005 yılından beri sektörde yer alan firmamız, İstanbul’un her mahallesine, hizmet talep eden her işletmeye ve semt sakinine hizmet götürür. Kartal’da Kartal kurye olarak çalışmalarını sürdürür. Başta Kartal olmak üzere bütün Anadolu ve Avrupa Yakası’na gönderilerinizi taşır.

Hızın önem kazandığı günümüzde, gönderilerini trafikte kalmadan en süratli ve güvenilir yöntemle alıcının adresine ulaştırmak isteyen müşterilerimiz, kurye hizmetimizden istifade eder. Taşımacılık alanında gösterdiğimiz titizlik ve özen yıllardır sektörde öncü firmalar arasında yer almamızı sağladı.

Kartal kurye ekibimiz, profesyonel hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemler, taleplerine en hızlı şekilde dönüş sağlar. İnovasyona verdiğimiz önem sayesinde gerek donanım gerekse yazılım olarak kendimizi sürekli yeniliyoruz. Hem bugünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitemiz hem de ilerleyen zamanda artan talebe uygun olan ekipmanımız var.

Müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek bütün hizmet kalitemizi bu noktada yoğunlaştırıyoruz. Bunun karşılığı olarak da hizmet verdiğimiz müşterilerimizin olumlu dönüşleri ve referansları ile büyümeye de devam ediyoruz.

Kartal Kurye Hizmeti

Kartal kurye ekibimiz bu alanda en iyi hizmeti sunarak güvenilir ve hızlı teslimat yapan bir firma olarak anılmaktadır. Kullandığımız motosikletlerin manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. Kuryelerimiz de alanında tecrübeli kişilerden oluşur. Bu iki unsur birleştiğinde güvenilir ve güvenlikli, süratli bir teslimat kaçınılmaz olur.

Yasal olarak sorun teşkil etmeyen her gönderiyi en iyi şekilde taşıyoruz. En hassas malzemeden en pahalı ürüne kadar farklı çeşitlilikteki ürünü taşıyoruz. Müşteri çeşitliliğimiz kadar taşıdığımız ürünlerdeki farklılıkta değişim gösterir.

Hizmet kalitemizi standartların üstünde tutmaya çalışıyoruz. Bütün ekibimiz bu konuda titizlikle çalışıyor. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetle pek çok avantaj sağlıyoruz. 7/24 günün her saati personelimiz hizmet veriyor. Acil durumlarda en hızlı taşımacılık seçeneği ile destek oluyoruz.

Verdiğimiz bu müşteri odaklı hizmeti, en uygun maliyetlerle gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için de her müşterimizin kendi aldığı hizmet kadarını ödemesini sağlıyoruz. Mesafe, gönderi boyutu gibi unsurlar müşteriye göre farklılık gösterdiği için fiyat da bu unsurlara göre değişiyor.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×