İçeriğe geç

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye
Beşiktaş Kurye

Beşiktaş kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli ve tecrübeli hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde siz müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında birçok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyelerde tutmaktayız. İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemler, kaliteli motorlar ve navigasyon sistemleri sayesinde sunulan hizmetin hızlı bir şekilde adresinize ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Beşiktaş kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman hızlı bir şekilde hizmet sunmakta ve bu sayede siz müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacağınız şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri alanında detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca işletmemiz bünyesinde kullandığımız navigasyon sistemleri ile adreslerinize gelen en kısa güzergâhı tespit etmek suretiyle sunulan hizmetin hızlı olması sağlanmaktadır.

Beşiktaş Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli, deneyimli ve profesyonel olmaları için büyük çalışmalar yapmaktayız. Çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktayız. Ayrıca bu elemanlarımızı işe alma aşamasında pek çok sınav ve testlerden geçirmekte ve bu sayede tecrübe ve deneyimlerinden emin olarak işe almaktayız. Ayrıca işe alacağımız elemanlarımıza uzun yıllar boyunca sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız.

Beşiktaş kurye işletmesi olarak işletmemiz bünyesinde yedek kurye özelliği bulundurmaktayız. Bu özellik sayesinde sunulan hizmet esnasında oluşabilecek motor arızası, trafik kazası gibi aksaklıklar anında yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak hızlı bir şekilde adreslerinize ulaştırmak suretiyle zaman kaybı yaşamanızın önüne geçmektedir. Bu sayede işletme olarak yaşadığımız aksaklıklardan sizlerin etkilenmenizin önüne geçmekteyiz. İşletmemiz bünyesinde her zaman yeterli sayıda yedek kurye elemanı ve yedek motorlarımız bulunmakta ve daima hizmete hazır olmaktadır.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×