İçeriğe geç

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye
Beykoz Kurye

Beykoz kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olması için her zaman çok büyük çalışmalar yapmaktayız. Sunulan hizmetin kaliteli olabilmesi adına kurye elemanlarımızın deneyim ve tecrübelerinden emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekte, kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta, kullandığımız teknolojik sistemlerin güncellemelerini yapmaktayız. Yerine getirdiğimiz bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesi her zaman en üst seviyelerde yer almakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulundurduğumuz bu özellikler sunulan hizmetin kalitesini artırdığı gibi siz müşterilerimizin de takdirlerini kazanmamıza yardım sağlamaktadır.

Beykoz kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin fiyatlarını her zaman en uygun seviyelerde tutmakta ve siz müşterilerimizin rahat bir şekilde hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Bu uygun seviyede bulunan fiyatları ortaya çıkarma aşamasında bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ortaya çıkan bu uygun fiyatlar sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Beykoz Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetinde birçok teslimat yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu teslimat yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem temassız teslimat yöntemidir. Uygunluk durumlarına göre müşterilerimiz bu yöntemi tercih etmekte ve kurye elemanlarımız tarafından adreslerinize getirilen siparişleriniz kapılarınıza asılmak suretiyle teslim edilmektedir. Daha sonra kurye elemanlarımız sizlere telefon ile ulaşarak teslimatın yapıldığını bilgi olarak sunmaktadırlar.

Beykoz kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm kurye hizmetlerini en hızlı şekilde sunmaktayız. Bu hızlı hizmetlerin yanı sıra acil kurye hizmeti de sunmakta ve müşterilerimizin tüm acil hizmetlerini gidermekteyiz. Verdiğiniz siparişlere not olarak acil olduğunu belirttiğiniz zaman kurye elemanlarımız çok daha fazla hızlı hizmet sunmakta ve sizleri içlerinde bulunduğunuz durumlardan kurtarmaktadırlar. Acil ilaç, market ürünleri, evrak gibi ürünler konusunda hizmet vermekte olan kurye elemanlarımız bu acil hizmeti verebilmek adına özel eğitimler almakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadırlar.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×