İçeriğe geç

Şile Kurye

Şile Kurye
Şile Kurye

Şile Kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman memnun etme seviyesi yüksekte olan kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde sizlerin kurye ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde yerine getirmekteyiz. Bu hizmeti yerine getirme aşamasında çok titiz ve özenli davranmakta ve bu sayede sorunsuz, eksiksiz, hasarsız ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Bu özelliklerin bir ara olması sunulan hizmetin kaliteli olma seviyesini en üst basamaklara çıkarma konusunda bizlere yardım sağlamaktadır.

Şile kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güvenilir olması adına motorlarımızı özel olarak dizayn etmekte, bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza ürün bilgileri alanında eğitimler vermekte ve teknoloji kullanımına özen göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde sunduğumuz kurye hizmeti her zaman güvenilir bir şekilde sunulmakta ve ürünleriniz eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Bu şekilde sunulan kurye hizmeti her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmamıza çok büyük oranda fayda sağlamaktadır. Sizlerin de bu şekilde güvenli bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise eğer mutlaka işletmemiz ile iletişim kurmalısınız.

Şile Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu kurye hizmeti karşısında çok fazla ödeme seçeneği bulundurmak suretiyle müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Kapıda ödeme, internet üzerinden ödeme ve EFT yapabilme gibi ödeme seçeneklerimiz bulunmakta ve siz değerli müşterilerimize sunularak kendinize en uygun olan yöntemi seçebilmeniz sağlanmaktadır.

Şile kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Acil evrak teslimatları, acil ilaç teslimatları, acil ürün teslimatları gibi alanlarda hızlı sunduğumuz hizmetlerin yanında acil hizmetler de sunmaktayız. Acil kurye hizmeti için işletmemiz bünyesinde özel motorlarımız ve özel kurye elemanlarımız bulunmakta ve ayrıca bu elemanlarımız sahada devam olarak bulunmakta ve acil hizmet istediğiniz zaman elemanlarımız arasında iletişim kurulmakta ve adresinize en yakın olan kurye elemanının gelmesi sağlanmaktadır.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×