İçeriğe geç

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası Kurye
Avrupa Yakası Kurye

İstanbul, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. İki yaka üzerine kuruludur. Avrupa Yakası’nda 25 ilçesi vardır. Avrupa Yakası’nın nüfusu git gide artarak genişlemektedir. İnşa edilen konut ve iş yerleri ile pek çok insana ev ve iş kapısı olur. Ağırladığı turist sayısı da düşünülünce Avrupa Yakası yerleşim alanları ve iş sahalarıyla dikkatleri hep üzerinde tutar.

Bu büyük yakanın nüfusla doğru orantılı bir şekilde ihtiyaç duyduğu hizmetler de günden güne artmaktadır. O hizmetlerin başında da kurye sektörü gelir. Firmamız bütün yakaya Avrupa Yakası kurye olarak hizmet verir.

Avrupa Yakası kurye olarak hizmet veren firmamız, nüfus yoğunluğu fazla olan bu yakada müşterilerinin işini kolaylaştırır. Sağladığı avantajlarla, verdiği kaliteli hizmetlerle bu alanda öncü firmalardandır. Profesyonel hizmet veren ekibimiz 7/24 çalışarak her an ulaşılabilirdir. Mesai içinde ve dışında, gündüz veya gece hizmetlerine devam eden personelimizin en önemli gayesi, müşteri memnuniyetini devam ettirmektir.

Bir kurye hizmetinden beklenen güvenilirlik ve sürat, firmamızın da en çok önem verdiği unsurların başında gelir. Kuryelerimiz pek çok farklı ürünü taşır. Müşteri portföyümüz geniş olmakla birlikte her iş kolunun kendi kullandığı malzeme ve ürünün farklı olması, taşıdığımız gönderilere de yansımaktadır. İşletmelerin numuneleri, kurumların yazışmaları, sözleşmeleri, bireysel olarak gönderilerin içinde yer alan çiçekler, pastalar farklı içerikli teslimat yapmamızı sağlar.

Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

Avrupa Yakası kurye ekibimiz, aldığı gönderileri en güvenilir şekilde adrese teslim eder. Müşterilerimize sunduğumuz hız seçenekleri, aynı gün içinde farklı hızlarla ve farklı saatlerde teslimat yapmamız sağlar. Her müşterimizin ihtiyacı farklıdır.

Acil gönderiler için sunduğumuz vip kuryemiz, en hızlı şekilde teslimatın yapılması anlamına gelir. Bu hıza rağmen kuryelerimiz en özenli şekilde paketinizi alır ve teslimatınızı da yine aynı özenle sadece sizin istediğiniz kişiye yapar. Gizlilik en önemli ilkelerimizdendir.

Müşterilerimize sağladığımız avantajlı teslimat fırsatları maliyetleri de kapsar. En uygun hizmeti vererek ekonomik bir teslimat yapmaya gayret ederiz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×