İçeriğe geç

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Ümraniye kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana uzman ekiplerimiz ile beraber kurye sektöründe müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti pek çok özelliği bünyesinde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde kaliteli kurye hizmeti sunulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır. Bu memnuniyetlerin kazanılması adına da çok büyük çalışmalar yapmaktayız. Öncelikle kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile sunduğumuz hizmetin aşamaları hakkında detaylı ve özenli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde sunduğumuz hizmetin kaliteli olmasını sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Ümraniye kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetini pek çok teslimat yöntemi ile yerine getirebilmekteyiz. Bu teslimat yöntemleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde evlerinizde uyuyan birisi var ise rahatsız etmeden siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Kapılarınıza siparişlerinizi asmakta ve sizleri telefon ile arayarak haberdar etmekteyiz. Bu sayede uygunluk durumlarınızı bozmadan tüm siparişlerinizi teslim alabilme imkânına sahip olmaktasınız.

Ümraniye Kurye Hizmeti

Müşterilerimizin aldıkları kurye hizmetinden en büyük beklentileri arasında sorunsuz teslimat özelliği yer almaktadır. Sipariş verdikleri ürünlerin eksiksiz, hasarsız bir şekilde telim edilmesini istemektedirler. Biz de işletme olarak bu isteği yerine getirerek her zaman sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak sorunsuz bir hizmet verebilmek adına sunduğumuz hizmetin her aşamasını dikkatli bir şekilde takip etmekteyiz. Ayrıca kurye elemanlarımıza verdiğimiz eğitimler sayesinde kurye hizmetinin her aşaması hakkında profesyonel olmaları sağlanmakta ve profesyonellik sayesinde sunulan hizmetin kaliteli ve sorunsuz olması sağlanmaktadır.

Ümraniye kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına motorlarımızın periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta, kurye elemanlarımıza ileri derece motor kullanım teknikleri alanında eğitimler vermekte ve teknoloji kullanımına ayrı bir önem vermekteyiz. Bu özelliklerin işletmemiz bünyesinde bulunması sunduğumuz hizmetin hızlı olmasını sağlamakta ve bu hız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza fayda sağlamaktadır.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×