İçeriğe geç

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye
Ataşehir Kurye

Ataşehir kurye hizmetleri Ataşehir ve çevresinde yer alan firmaların ya da kişilerin taşıma ihtiyaçlarını gideren güvenli bir hizmettir. Profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşan ekibimizle gönderilerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız rekabetçi fiyatlar sunarak işletmeler ve bireyler için uygun fiyatlı hale getirir. Uygun maliyetli teslimat hizmetlerine olan ihtiyacı biliyoruz ve bu sebeple uygun fiyatlı ve şeffaf bir fiyatlandırma sistemi geliştirdik. Aynı zamanda toplu teslimatlar için indirimler sunarak da müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Ataşehir kurye taşımacılığı kolay bir hale getiren dağıtım şeklidir. Değerli belge, eşya ya da farklı gönderilerin kalite standartlarına uygun bir şekilde alıcısına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Trafiğin sebep olduğu yoğunluğa takılmadan gerekli yerlere kısa zamanda ulaşıyor ve müşteri memnuniyetini kazanıyoruz.

Eskiden sıkça tercih edilen kargo firmaları adreslere uğrayarak gönderileri geç teslim etmektedir. Günümüzde ise paketini acil ya da kısa süre içerisinde teslim almak isteyen kişiler kurye firmalarını tercih etmektedir. Firmamız motosiklet ile taşıma hizmeti sunar. Sadece iki adres arasında taşıma sağlayarak zaman kaybetmenizi engelliyoruz.

Ataşehir Kurye Hizmeti

Ataşehir kurye hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza gelerek göndermek istediğiniz paketi ekibimize teslim edebilirsiniz. Ekibimiz paketinizi inceleyerek taşımak için uygun olup olmadığını araştırır. Daha sonra paket kabulü yapılır ve paketin nereye teslim edilmesi gerektiği, ne zaman teslim edilmesi gerektiği, paketin özellikleri ve kişisel bilgiler alınır. Gece saatlerinde ya da gün içerisinde paketlerinizi gönderebilirsiniz. Bizler İstanbul Motorlu Kurye firması olarak geniş zamanlı hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde faaliyetlerini sürdüren her biri tecrübeli ve alanında uzman olan kurye ekibimiz ile ulaştırılması gereken gönderilerinizi birkaç saat içerisinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Artık müşterilerimizin normal kargo firmaları ile ne zaman teslim edileceği bilinmeyen gönderileri için endişe duymalarına gerek yok. Teslimat işlemlerinin en kısa süre içerisinde gerçekleşmesi için bir telefon kadar uzağınızdayız. İletişim adreslerimizden irtibata geçerek Ataşehir kurye hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×