İçeriğe geç

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak kaliteli, profesyonel, deneyimli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet sunabilmek adına çok yoğun çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde her zaman müşterilerimizin isteklerini karşılayacak ve memnuniyetlerini kazanacak şekilde bir hizmet sunmaktayız. İşletme olarak pek çok konuya titizlik ve özen içerisinde yaklaşmaktayız. Kurye elemanlarımız, kullandığımız motorlar, teknolojik sistemler ve fiyatlar bakımından hassas ve titiz davranarak bu özelliklerin hizmet kalitesini artırmasını sağlamaktayız. İşletme olarak sunmuş olduğumuz tüm kurye hizmetlerinin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktır.

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güven seviyesini en üst basamaklara çıkarmak adına çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde motorlarımızın güvenli bir şekilde dizayn edilmesini, kurye elemanlarımızın ürün bilgileri konusunda donanımlı olmasını, yine kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda bilgili olmasını sağlamakta ve bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmetin güvenilme oranını en üst seviyele taşımaktayız. Sizlerin de güvenilir bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer işletmemiz ile mutlaka iletişim kurmalısınız.

Küçükçekmece Kurye Hizmeti

İşletme olarak günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmet almak istediklerini çok iyi bilmekteyiz. Bu bilinç sayesinde sunduğumuz tüm hizmetler karşısında en uygun fiyatları ortaya çıkarabilmek adına yoğun çalışmalar ve hesaplamalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin maddi açıdan rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca müşterilerimizin gönüllerince hizmet alabilmelerine adına çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteyiz.

Küçükçekmece kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin müşterilere teslimatı aşamasında pek çok teslimat yöntemini ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimize seçenek olarak sunmaktayız. Uygunluk durumlarınıza göre bu seçenekler arasından kendinize uygun olanını seçebilme ve siparişlerini o seçenek ile alabilme imkânına sahip olmaktasınız. Normal teslimat, temassız teslimat ve zili çalmadan teslimat olmak üzere toplam 3 adet teslimat yöntemimiz bulunmakta ve bu teslimat yöntemleri sayesinde müşterilerimizin uygunluk durumlarına göre teslimat sağlamaktayız.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×