İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Tuzla kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde kaliteli bir kurye hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına motorlarımızın bakımlarını zamanında yaptırmakta, kurye elemanlarımıza sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili eğitimler vermekte, kullandığımız teknolojik sistemlerimizin güncellemelerini yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin sorunsuz ve kaliteli bir kurye hizmeti almasını sağlamaktayız. Ayrıca bu kaliteli hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları siz müşterilerimize sunmaktayız. Fiyat performans ilişkisini incelediğiniz zaman aldığınız kaliteli hizmete karşı çok uygun fiyatlar ödediğinizin farkına varacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Tuzla kurye işletmesi olarak en çok kullandığımız materyal olan motorlarımızı seçme aşamasında uzman kişiler ile çalışmakta ve kurye hizmetine en uygun motorların temin edilmesini sağlamaktayız. Bu motorların motor güçleri, manevra özellikleri ve ürün taşıma haznelerinin özellikli olması bizler için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Çünkü motorlarımız sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Tuzla Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı bir şekilde ürün bilgileri alanında eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli bir şekilde sizlere sunulmasını sağlamaktayız. Ürün bilgileri sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizi incelemek suretiyle kırılacak ürünleri sabitlemekte ve hassas olan ürünlerinizi en üst kısma yerleştirerek nakliye aşamasında zarar görmelerini engellemektedirler. Bu ürün bilgileri sayesinde siz değeli müşterilerimizin sipariş verdiği ürünleri sorunsuz bir şekilde teslim almaları sağlanmaktadır.

Tuzla kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına çok büyük özen göstermekte ve bu ürün taşıma kısımların güvenli hale gelebilmesi adına iç kısımlarını yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamaktayız. Bu sayede nakliye esnasında dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünleriniz koruma altına alınmakta ve siz müşterilerimize hasarsız bir şekilde teslimatları sağlanmaktadır. Sizlerde bu şekilde güvenli bir hizmet almak istiyorsanız işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×