İçeriğe geç

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye
Üsküdar Kurye

Üsküdar kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde hizmet vermekte ve bu ilin en büyük problemlerinden olan trafik problemini kolaylık ile çözerek siparişlerinizi zamanında sizlere teslim etmekteyiz. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi için hızlı, sorunsuz, eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Bu özellikleri yerine getirebilmek için bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kurye elemanlarımızın mesleklerinde profesyonel kişilerden oluşması sunulan hizmetin kalitesini artıran en büyük etkenler arasında yer almaktadır.

Üsküdar kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli olmasını sağlamak için pek çok çalışma yapmakta ve kullandığımız motorları özel olarak dizayn etmekteyiz. Motorlarımızın sipariş taşıma haznelerinin iç ve dış kısımları yumuşak zeminler ile kaplanmakta ve ürünlerinizin nakliyesi aşamasında dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı halde olması sağlanmaktadır. Bu özellik sayesinde güvenli hizmet verebilmekte ve siz değerli müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin bir kurye hizmetin beklediği en önemli özelliğin güven konusu olduğunu bildiğimiz için biz de işletme olarak güven konusuna ayrı bir özen göstermekteyiz.

Üsküdar Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye sektöründe sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmelerini amaçlamaktayız. Bu sebepten dolayı bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar ve hesaplamalardan büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatlardan ayrıca düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almalarını sağlamaktayız.

Üsküdar kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize çeşitli ödeme yöntemleri sunmakta ve bu yöntemler arasından kendinize en uygun olanını seçme ve ödemenizi o şekilde yapma imkânı sunmaktayız. Bu ödeme seçenekleri sayesinde günlük maddi durumlarınıza göre zorlanmadan ödeme yapabilmeniz amaçlanmakta ve bu özellik sayesinde takdirlerinizi ve memnuniyetlerinizi kazanmak konusunda mutluluk yaşamaktayız.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×