İçeriğe geç

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye
Sultangazi Kurye

Modern çağımızın en popüler teknik hizmetlerinin başında gelmekte olan temel kurye çalışmaları, pek çok çeşitli işkolları bünyesinde de tercih edilmektedir. Günümüzde oldukça etkin bir şekilde kullanılan ve diğer kurye hizmetlerine göre çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirilmekte olan motor kurye çalışmaları da bu alanda oldukça elzemdir. Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip ili olan İstanbul da motosikletli kurye hizmetlerinde oldukça popüler bir lokasyon olarak öne çıkmaktadır. Sultangazi ilçesi de İstanbul şehrinin motor kurye hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen bölgelerinin başında kendisine yer bulmaktadır.

Özellikle İstanbul şehrinin Avrupa Yakası’nda yer alan Sultangazi ilçesi, özellikle motor kurye hizmetleri kapsamında da sektör bünyesinde oldukça önemli bir lokasyon olarak öne çıkmaktadır. Sultangazi kurye çalışmalarında kendi sektörünün örnek firmalarından olan İstanbul Motorlu Kurye markamız, alanında yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Oldukça yenilikçi seviyede motor kurye hizmet standartları ile öne çıkan firmamız, kıymetli müşterilerinin memnuniyetine de büyük ölçüde önem verir.

Sultangazi Kurye Hizmeti

Sultangazi kurye çalışmalarında sektörünün yükselen firma imajı olarak öne çıkan İstanbul Motorlu Kurye markamız, kendi alanında tecrübeli teknik ekip kadrosuna da sahiptir. En son model ve birinci sınıf kalite kurye araç filosu ile çalışmalarını sürdürmekte olan markamız, 7 günün 24 saati kesintisiz seviyede teknik hizmet standartları ile sektör bünyesindeki popülaritesini korumaktadır.

Özel olarak Sultangazi kurye hizmetlerinde en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulan İstanbul Motorlu Kurye markamız, motosikletli kurye hizmetleri sektöründe de oldukça büyük bir açığa cevap vermektedir. Global kalite standartları ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen firmaların başında gelmekte olan işletmemiz, pek çok çeşitli kurumsal iletişim yollarına da sahiptir. Gün içerisinde markamızın envaiçeşit hizmet olanaklarına;

  • Firma internet web sitemiz,
  • GSM telefon numaramız veya
  • Elektronik posta adresimiz aracılığı kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

×